Spis treści ∞

SEZON I

Rozdział...

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19


SEZON II

Rozdział:
1
2
3
4
5
6

6 komentarzy:

 1. Jest bardzo fajne ale.Np. niewiadomo kto do kogo coś mówi.Ta Nicki do Loui mówi kochasz mnie?
  albo Zayn cały czas był przy niej to dlaczego ona pamięta Nialla

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to,kto do kogo mówi wynika z kontekstu.gdy postać rozmawia z jedną postacią to wszystkie wypowiedzi są kierowane do niej a jeśli akurat powie coś do innej postaci,to dajemy o tym znać wstawiając w tę wypowiedź imię lub narratorem. np. "spojrzała na.."
   przeczytałaś to gdy Nicki pyta "kochasz mnie?" Louisa.widocznie tak ma być.Przecież przyjaciele też się kochają,prawda? :)
   co do sprawy ostatniego rozdziału i tego,że Nicki pamięta Nialla.
   była w śpiączce pół roku,długi okres czasu.czytałaś/eś wcześniejsze rozdziały,skąd wynika,że Niall jest osobą bardzo bliską naszej bohaterce.może się przecież zdarzyć,że zapamięta tylko jego.nasz pomysł właśnie taki był i dlatego pamięta Nialla. :)

   Usuń
 2. Na początku zrobiłaś z Zayna chama a tak naprawdę nic o nim nie wiesz nie wiesz w jaki sposób odnosi się do przyjaciół w jaki sposób się zachowuje.Ja rozumiem, że ty piszesz swoje opowiadanie i przedstawiasz go jak chcesz ale jeżeli już postaniawiasz coś o nim napisać (albo o chłopakach z 1D) to pisz prawę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dobrze napisałaś/eś "piszesz swoje opowiadanie i przedstawiasz go jak chcesz". Fabuła opowiadania była taka, zaplanowałyśmy tak i tak zrobiłyśmy. O to nam chodziło, żeby przedstawić go w troszkę innym świetle. Tak jak napisałaś/eś my nic o nim nie wiemy. Nie dążyłyśmy, żeby pokazać Wam, że on taki jest. On jest taki w naszym opowiadaniu, "wykorzytsałyśmy" go do tego. Nikt Cię nie zmusza do czytania :)

   Usuń
  2. pozwolisz Anita,że dam coś od siebie?
   Anonim stwierdził,że nie wiemy,jaki jest Zayn i jak odnosi się do przyjaciół itd itp.. moje pytanie brzmi A TY WIESZ?
   wiesz,jaki on jest?jak się zachowuje?jak odnosi do przyjaciół? NIE
   więc skąd wiesz,że akurat nie piszemy prawdy?a może on się właśnie tak zachowuje?
   gdyby opowiadania miały przedstawiać prawdę a nie pomysł autora to każde opowiadanie w sieci o One Direction byłoby DOKŁADNIE TAKIE SAMO.to pomysł autora czyni każde opowiadanie wyjątkowym,ciekawym..
   owszem,nie wiemy jak zachowują się chłopcy,ale Ty też nie wiesz :)
   to opowiadanie to fikcja,to sie nie dzieje na prawdę,więc dlaczego mamy trzymać się tego,co jest faktem o zachowaniu Malika?
   chyba przeczytałaś/eś to opowiadanie,jeśli nie,to przeczytaj przed komentowaniem.opowiadanie jest oparte na przemianie Zayna z "chama" jak to ujęłaś w czułego,wrażliwego przyjaciela.taki był pomysł i go realizujemy.
   +piszemy więcej opowiadań, w każdym Zayn jest inny,podobnie jak pozostali bohaterowie.trzeba zmieniać ich charaktery,bo inaczej opowiadania byłby nudne.
   wszystko.
   znaczy,powiedziałabym więcej,ale nie będę się aż tak rozpisywać :)
   Merry

   Usuń
 3. Super!!!
  Czekam na kolejny :)

  OdpowiedzUsuń