Spam ∞

Tu zostawiajcie linki do swoich opowiadań, nigdzie więcej :)57 komentarzy:

 1. Eleanor, Josh, Perrie, Selena, Niall, Amelia, Cher, Zayn, Liam, Danielle, George, Harry, Taylor, Louis i Emma zamieszkują na tej samej ulicy i chodzą do tej samej szkoły.
  Pod koniec roku szkolnego Amelia dowiaduje się, że przeprowadza się do Włoch. Danielle i Perrie są tym faktem załamane, w przeciwieństwie do pozostałych. Dzień przed wyjazdem Amelii, Zayn organizuje imprezę z powodu wyjazdu nielubianej Amelii. Pojawiają się na nich wszyscy oprócz Amelii, Danielle, Perrie oraz Nialla.
  Po pożegnaniu się z Amelią, Danielle i Perrie na zaproszenie Liama zjawiają się na imprezie. Pod koniec na imprezie pojawia się sama Amelia pod wpływem alkoholu. Wyznaje każdemu co o nim myśli, Liam i Zayn próbują ją wyprosić i wtedy pod wpływem impulsu Amelia skacze do basenu. Pomimo szybkiej interwencji Georga nie udaje jej się uratować. Towarzystwo wpada w panikę. Decydują się, że zabiorą ciało Amelii do lasu i tam je zakopią. Nad prowizorycznym grobem Amelii przysięgają sobie, że zostanie to ich wieczną tajemnicą. Amelia zostaje uznana za zaginioną.
  Rok później. Koszmar powraca, każdy uczestnik feralnej imprezy otrzymuje esemesa o tej samej treści: "Suka wróciła! Gra na śmierć i życie się rozpoczęła -A''. Z kolejnym dniem tajemnice osób zamieszanych w śmierć Amelii wychodzą na światło dzienne. Giną dwie pierwsze osoby, a za nimi kolejne...

  http://londyn-i-jego-historie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. {SPAM}

  Małe miasteczko Uniontown w stanie Pensylwania jest domem osiemnastoletniej Avalon, która stara się pozbierać po śmierci matki. Odbudowuje relacje z bratem, który w wypadku samochodowym doznał poważnego złamania kręgosłupa i naprawia związek ze swoim chłopakiem - Liamem.
  Kiedy do miasta wprowadza się tajemnicza piątka osób, na pozór spokojne miasto staje się tykającą bombą. Życie wszystkich mieszkańców jest zagrożone. Avalon Price jeszcze nie wie, że jest kluczem do rozwiązania wszystkich zagadek, że tylko ona może zapobiec coraz częstszym, niewyjaśnionym morderstwom w jej rodzinnym mieście.
  Stawka wzrasta, kiedy życie jej bliskich jest zagrożone. Tylko jak Avalon ma sobie poradzić, kiedy uczucia mącą w jej głowie? Jak ma być z kochającym, troskliwym Liamem, skoro nie potrafi przestać myśleć o przystojnym, tajemniczym, niebezpiecznym Tylerze? Jak ma ochronić miasto, skoro nie potrafi zapewnić bezpieczeństwa nawet sobie?
  Zachęcam do czytania:

  http://the-unique-skills-ameliaxx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. [ SPAM ] " Grzeczna dziewczynka, mam pierwszą prośbę..prośbę, czy może rozkaz? Trzymaj się daleko od szkolnej elity, a od Louisa tym bardziej. Mam dla Ciebie też ciekawą informację. Twój nowy przyjaciel - Chris jest gejem, pozdrawiam! "

  http://everything-little-things.blogspot.com/

  Pojawił się rozdział trzeci, zapraszam do komentowania i przepraszam za spam. Cece ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Zrecenzuj Opowiadanie zaprasza do składania zgłoszeń. Pomożemy zareklamować Twój blog.
  [ http://zrecenzuj-opowiadanie.blogspot.com/ ]

  OdpowiedzUsuń
 5. Violet jest typem samotnika, jedyną osobą w ośrodku której ufa jest Josh- Jednak i on ją zostawia. Czy nowi znajomi pomogą dziewczynie wyjść z nałogu? A może poprzez własne problemy tylko pogorszą sytuację?
  Wszystkiego dowiesz się na blogu
  http://wildworld69.blogspot.com/

  Wpadnij jeżeli lubisz czytać o miłości, dojrzewaniu, przyjaciołach i problemach- nie tylko z narkotykami :)

  OdpowiedzUsuń
 6. http://as-long-as-u-lov-me.blogspot.com/ z-a-p-r-a-s-z-a-m. :) dopiero zaczynam, i miło by było, gdybyś wpadła, przeczytała, skomentowała, skrytykowała etc. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam Cię na 8 rozdział mojego opowiadania. :)
  http://the-unique-skills-ameliaxx.blogspot.com/
  Pozdrawiam, Ameliaxx

  OdpowiedzUsuń
 8. wspomnienia-zawsze-zostaja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. http://as-long-as-u-lov-me.blogspot.com/ z-a-p-r-a-s-z-a-m na czwarty rozdział :) mam nadzieję, że wpadniesz, przeczytasz, skomentujesz, SKRYTYKUJESZ a jeśli się spodoba, to zaobserwujesz :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Hej.- Powiedział uśmiechając się szeroko.
  - Cześć.- Odparłam.
  - Wejdź.- Zaprosił mnie do środka.
  Wewnątrz była jeszcze niezbyt miło wyglądająca dziewczyna i niski piegowaty blondyn.
  - To co? Zaczynaj.- Powiedziała pretensjonalnie czarnowłosa.
  18:15
  ***
  Wyszłam. Za mną wybiegł brunet.
  - Poczekaj!- Zawołał.
  Stanęłam. Chłopak złapał mnie delikatnie za ramiona i przyciągnął do siebie. W tym momencie poczułam jak mi zimno.

  ****
  Liliana -Zaczynaj - mówi dziewczyna przy klawiszach. -Grasz na bębnach, nie? Możemy zagrać wszyscy razem, zobaczymy jak się nam razem gra, okay? - pyta, ale wiem, że nie oczekuje odpowiedzi. Bezgłośnie przytakuje.
  ***
  W końcu widzę facetkę, może to ich menedżerka? Za nią stoi blondyn.
  -Uwaga, uwaga! - mówi kobieta.
  -Żeby nie przeciągać. Zdecydowaliśmy, że do naszego zespołu przyjmiemy…

  Jesteś ciekaw kto się dostał? I w ogóle o co w tym chodzi?
  Wejdź na http://i-gonna-learn-how-to-fly.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. "- Zayn!? - wrzasnęła wstając - Co ty tu robisz?! - pytała lecz ja podszedłem do Andiego i zacząłem okładać go pięściami. Dostałem kilka razy, lecz trzymałem się, on natomiast był już na skraju wytrzymania. - Zostaw go! Co robisz?! - próbowała mnie od niego odciągnąć, ale była za słaba. Nie słyszałem jej. Dla mnie liczyło się teraz wykończenie Andiego. - Zayn! - pisnęła i wtedy przestałem. Chłopak zgiął się z bólu, a ja stanąłem przed dziewczyną. - Co to miało być!? - popchnęła mnie. Była wściekła, a zarazem wystraszona.
  - To twój nowy chłopak? - spytałem patrząc na nią jak na śmiecia. Byłem zły. - Wyjechałaś... zostawiłaś mnie, a przecież nie miałaś powodów! Dziecko czy tak czy inaczej będzie moje.. Ja jestem ojcem i chce nim być."

  http://kiss-me-hard-before-you-go-please.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. "- Najlepsi przyjaciele, nawet po największych porażkach, zawsze zostają najlepszymi przyjaciółmi, Ness. - i zniknął. Nie było go już. Te słowa nie dawały mi spać przez następny tydzień. Cały czas siedziały w mojej głowie. Znienawidziłam go jeszcze bardziej, ale co z tego. Od tamtej pory minęły dwa lata. Nie widziałam go ani razu przez cały ten czas."

  http://take-me-to-the-place-i-love-please.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. moje nowe opowiadanie, które opisuje historie nastoletniej dziewczyny, która dowiaduje się, ze jej ojciec, który zmarł nie był jej biologicznym ojcem. Jej matka chce, żeby dziewczyna poznała swojego biologicznego ojca, który mieszka w Londynie, więc ją do niego wysyła. Okazuje się, że ma on już swoją rodzine - żone i trójkę dzieci, dwie córki i syna. Kiedy dziewczyna leci do ojca jej życie zaczyna się coraz bardziej komplikować. Wszystko ładnie pięknie, ale ją i jej "brata" połączy cudowne uczucie jakim jest miłość. Jest tylko jeden problem - oni są rodziną. Czy uda im się ukryć swój związek? Czy ich miłość to przetrwa? Czy będą na tyle silni by stawić czoło problemom już dorosłego życia? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w moim nowym opowiadaniu - Love doesn't choose
  http://1d-foreverandalways.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Serdecznie zapraszam cię na mojego bloga poświęconemu opowiadaniu.
  Przyszłość, Ziemia zatrzymuje się. Świat zostaje podzielony na dwie Strefy: Jasną i Ciemną. Władze Strefy Ciemnej nie obchodzi los obywateli, muszą oni walczyć o każdą sekundę swojego życia. Jak poradzi sobie z tym Hope, dziewczyna, która czuje się najbardziej odpowiedzialna za swoją rodzinę?
  www.oddzieleni.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Chapel Town to z pozoru ciche i spokojne miasteczko, zaludnione przez około siedem tysięcy osób. Codziennie nowe twarze, coraz to bardziej pragnące lepszego życia, przyjeżdżają w to miejsce, chcąc zaspokoić swoje żądze dobrej zabawy. Wszystko byłoby wręcz idealnie, gdyby nie jedna, kluczowa rzecz. Wojny gangów. Nie, nie przesłyszeliście się.
  Strzał, huk, śmierć...Te trzy rzeczy doprowadzają tamtejszych ludzi do skrajnej rozpaczy, szaleństwa.
  Smutne, jakież to smutne, że Śmierć upomina się o Nas w tym najmniej oczekiwanym momencie...

  Zapraszam na: http://do-you-really-want-to-feel-the-pain.blogspot.com/

  Xoxo :*********
  Stylesowa <3333333

  OdpowiedzUsuń
 16. [SPAM]
  Czy kiedykolwiek dotknęła Cię prawdziwa miłość? Czy miałeś/aś do czynienia z najgorszymi smutkami, jakie w ogóle istnieją? Czy kiedykolwiek śmiałeś/łaś się do łez z prawdziwymi przyjaciółmi? Czy chciałeś/łaś kiedyś kogoś zabić z nienawiści? Tak, to tylko emocje. Jednak są one niezapomniane, prawda? Każdy je posiada, w innej postaci, inaczej je odbiera. Dlatego postanowiłam z koleżanką założyć bloga z one shotami, by móc przekazać innym swoje prawdziwe odczucia i utożsamić się z bohaterami opowiadań. Chcemy być inspiracją dla innych, by czytelnicy mieli pomysły na wspaniałe dzieła. Chcemy przekazywać innym swój światopogląd, marzenia, życzenia i sny. Czy masz ochotę wkroczyć do naszego świata? Zapraszam Cię z otwartymi ramionami na http://imagine-your-second-life.blogspot.com/- bloga z one shotami z udziałem chłopców z One Direction. Jeśli tylko poszukujesz inspiracji, bądź lubisz ten zespół – znajdziesz coś dla siebie.
  Pamiętaj. Liczysz się dla nas TY i TWOJA opinia.
  Całuję, Pluton.

  OdpowiedzUsuń
 17. Siedziałam w ciasnym pokoju mojego przyjaciela, a może nawet chłopaka rozmyślając. W głowie roiło się od zaplątanych myśli. Uświadomiłam sobie, że nie mam nic. Czułam przenikającą mnie pustkę. Spadłam na samo dno. Kiedyś byłam na szczycie. Miałam wspaniałych przyjaciół, pięknego chłopaka. Straciłam z nimi kontakt bardzo dawno temu. Dokładnie tego dnia kiedy poznałam Annę.
  (frag. prologu)
  Opowiadanie o bogatej, ale samotnej dziewczynie. Zapraszam http://uzaleznienie-27.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. 1. http://koffyou.blogspot.com/

  2.http://love-is-beauty-to-time.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 19. [SPAM]
  Alex Evans to zwykła dziewczyna o ślicznych, niebieskich oczach. Jej życie nigdy nie było usłane różami, lecz zmieniło się to gdy poznała Harry'ego. Tak, tego Harry'ego. Harry'ego z One Direction.
  Zakochała się w nim i to o dziwo z wzajemnością. Pomyślisz - historia jakich wiele. Ale nie oceniaj książki po okładce.
  Alex ginie w wypadku samochodowym w dniu 14 lutego 2013 roku. Fatalna data, czyż nie? Nie dość, że Walentynki to jeszcze święto ich związku, bowiem równo pół roku temu zostali parą.

  Jednak śmierć dziewczyny dopiero rozpoczyna tą historię. Jesteś ciekaw jak to możliwe? Czy wróci na Ziemię? Czy odnajdzie ukochanego? Czy będą szczęśliwi? Czy miłość pokona śmierć?

  Dowiesz się tego czytając: love-death-who-win.blogspot.com : )

  OdpowiedzUsuń
 20. Zapraszam na mojego nowego bloga ( znowu :D )
  + http://dear-cousin.blogspot.com/
  Dom Dziecka od trzech lat był stałym miejscem zamieszkania Abigail. Dziewczyna w dniu swoich osiemnastych urodzin opuszcza mury sierocińca, aby zacząć żyć na własną ręką. W rzeczywistości nie ma nikogo, oprócz jednej osoby. A mianowicie swojej kuzynki, która jest rozpoznawalną kobietą i królową POP`u. Czy Abigail odnajdzie kuzynkę ?
  Historia o uczuciach, problemach, zaufaniu i zmieniających się osobach.
  Chcesz wiedzieć więcej ? Zapraszam na : http://dear-cousin.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 21. Osiemnastoletnie bliźniaczki w końcu mogą być razem. Avril przyjeżdża do Toronto, gdzie obecnie mieszka jej siostra bliźniaczka Taylor z ich ojcem. Dziewczyny od kilku lat nie widziały się na żywo przez rozwód rodziców. Nastolatki mają wspólne plany na przyszłość i zamierzają je jak najszybciej zrealizować. Jednak nie spodziewają się, że coś a raczej ktoś stanie im na przeszkodzie. Chcecie dowiedzieć się więcej o Avril i Taylor. Macie zamiar poznać ich historię ? Zżera was ciekawość kto zaistnieje w życiu bliźniaczek?
  Jeśli tak to zapraszam na : http://tweens-truth-hurts.blogspot.com/
  Taka jedna. - Isiia

  OdpowiedzUsuń
 22. Adrianna myślała że straciła wszystko. A tak naprawdę miała wiele. Rodzinę i przyjaciół. Zrozumiała to dopiero, jak wszystko straciła. Przez NIEGO! Przez jedną noc, która miała być odskocznią od bólu a była krokiem do piekła. Piekło które jej zafundował. Czy On zdoła to naprawić ? Co jeśli nie potrafi ? Czy Ona nadal będzie być, skoro nie ma dla kogo żyć ? Czy miłość zdoła wszystko wybaczyć ? Kiedy Ona zrozumie że od przeznaczenia nie można uciec ? Nawet jeśli przeznaczeniem, jest jej największy wróg. Ona z nienawiścią, On z pożądaniem tworzą historię miłości zakazanej, miłości która jest na granicy śmierci.

  Zapraszam na : http://aleksaharry.blogspot.com/ xxx

  OdpowiedzUsuń
 23. |SPAM|
  „ Pobiegłam na koniec korytarza i siadając na ziemi podkuliłam nogi ku brodzie chowając twarz w dłonie. Pragnęłam zniknąć. Zapaść się pod ziemię. Przestać czuć.”
  Zapraszam cię na pierwszy rozdział na moim blogu: love-pain-escape.blogspot.com ♥
  Mam nadzieje, że wpadniesz i wyrazisz swoje zdanie.

  OdpowiedzUsuń
 24. Witam. Serdecznie zapraszam do siebie ;) Pojawił się dopiero Prolog i 1 odcinek. Ale już nie długo następny rozdział.
  http://fillmylifewithlove.blogspot.com/ ZAPRASZAM ! ;))

  OdpowiedzUsuń
 25. zapraszam (:
  http://extraordinary-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. Zapraszam na mojego bloga http://you-make-me-glow-ff.blogspot.com/ Jest to blog o życiu nastoletniej dziewczyny - Demi, która posiada córkę - Rosalie ze sławnym piosenkarzem z zespołu One Direction. Niestety nie wszystko jest takie kolorowe na jakie się wydaje. Mam nadzieję że opowiadanie przypadnie wam do gustu. Czekam na szczere komentarze :)

  OdpowiedzUsuń
 27. W świecie sławy jest bardzo łatwo się pogubić. Zayn Malik znany bad boy z One Direction właśnie tego doświadczył w zasrtarszająco szybkim tempie. Odtrąca od siebie przyjaciół, coraz więcej pije i uważa się za wielką gwiazdę.
  Czy można zakochać się od pierwszego wejrzenia?
  Uważa że to wielka bujda. Do czasu. Jedna prośba zmienia wszystko. Tylko co zrobić gdy obiekt westchnień uważa go za egoistycznego dupka ?


  Tą oto krótką zapowiedzią zapraszam Cię do siebie
  http://never-said-yes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. Opowiadanie o przyjaciółkach, które zaczynają nowe życie w Londynie, przeżywają wspaniałe przygody i poznają nowych ludzi :) Blog dopiero się rozkręca, ale moge zagwarantować, że w następnych rozdziałach będzie ciekawie :) Zapraszam ! :)
  http://opowiadanie-1d-lilly.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Serdecznie zapraszam na historię, która nie jest taka jak wszystkie :) Dzielę z nią mnóstwo planów w mojej "blogowej" karierze i mam nadzieję, że ta beznadziejna reklama zainteresuje Cię do zaglądnięcia :
  + http://law-of-heart.blogspot.com/


  Siedemnastoletnia London ma wszystko czego pragnie przeciętna nastolatka. Popularność, pieniądze, kochających rodziców i cudownych przyjaciół, którzy są na każde skinienie jej palca. Wszystko się zmienia kiedy jej matka sprowadza do domu pewnego chłopaka, którym ma się zająć. Dziewczyna nie ma najmniejszego zamiaru spoufalać się z podopiecznym jej matki, do czasu, gdy … wpakuje się w kłopoty razem z chłopakiem, niosące poważne konsekwencje.


  Liczę na jakąkolwiek opinię <3
  Isiia.

  OdpowiedzUsuń
 30. http://qwqaz.blogspot.com/ moje opowiadanie jest o Zaynie

  OdpowiedzUsuń
 31. Heyyyy u mnie jeszcze nie wiadomo z kim będzie bohaterka, ale gwarantuję, że jest dużo przygód!:)
  http://opowiadanieoonedirection1629.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. http://show-me-what-is-love-baby.blogspot.com/ Dopiero zaczynam , Van dziewczyna , która straciła wszystko , jednak nie patrząc w przeszłość szybko znalazła przyjaciół , niestety z nowymi znajomościami doszły nowe nawyki palenie , picie , imprezy , bójki . A co się stanie gdy dziewczyna spotka miłość i największe dla niej niebezpieczeństwo .Żeby się tego dowiedzieć musicie sami przeczytać !

  OdpowiedzUsuń
 33. Dziewczyna straciła ojca gdy miała pięć lat. Raz wyszedł z domu i już nigdy nie wrócił. Następnie, żeby dodać jej więcej bólu, los odebrał jej także matkę. Poza nią nie miała nikogo więcej. A jednak znalazła się osoba, która mogła zostać jej prawnym opiekunem. Osoba, która jej nienawidziła od straty swojego brata, który był ojcem dziewczyny. Musi wyjechać do Londynu i tam zacząć życie kolejny raz od nowa. Czy relacje z kuzynem, który nie darzy jej sympatią, zresztą z wzajemnością, zmienią się? Czy będzie umiała poczuć się w nowym mieście, jak w domu? Czy zaakceptuje kolegów znienawidzonego kuzyna?
  Tego dowiesz się na:
  http://everyone-is-busy-with-each-other.blogspot.com/.
  Zapraszam kochana. ;*

  OdpowiedzUsuń
 34. Hej x
  Chciałabym zaprosić na mojego bloga o Justinie i Niallu.

  "Allison to dziewczyna , która czerpie z życia jak najwięcej. Zrobi wszystko dla swoich bliskich.
  Tommy to chłopak , który oddałby życie dla swojej księżniczki.
  Dziewczyna wyjeżdża a on nie może tego znieść. Kochał ją , jednak ona go opuściła.
  Znalazł sobie inną , ona też.
  Chociaż nigdy nie byli parą , łączyło ich coś więcej niż tylko przyjaźń.
  Allison ma już swojego księcia. Wszystko idzie dobrze , życie jak z bajki.
  Wiadomo jednak , że w bajce musi się coś złego stać. Tak też było tu.
  Nastolatka została porwana. Justin robi wszystko aby uratować swoją ukochaną.
  Gdy powróciła do życia nic już nie było takie same.."

  magical-fanfiction.blogspot.com

  Pozdrawiam / Allison xoxo

  OdpowiedzUsuń
 35. Witaj,
  Zapraszam na nowo utworzone opowiadanie!
  Zastanawiałaś się kiedyś, jak potoczyłoby się Twoje życie, gdybyś chciała je radykalnie zmienić? Czy wszystko potoczyłoby się po twojej myśli? Dwudziestoletnia Helena przekonuje się, że niektóre marzenia mogą obrócić przeciwko tobie i dać z liścia w twarz. Jednak jaki udział mają w tym członkowie One Direction?
  Przekonaj się czytając Falling Inside The Black!

  OdpowiedzUsuń
 36. Ellie Stewart to zwykła dziewiętnastolatka. Najważniejsze dla niej to zdobyć dobra prace w przyszłości i wieść spokojne życie. Jednak co się stanie kiedy na jej drodze stanie Harry- chłopak którego nic nie obchodzi i żyje chwilą? http://mysterious-harry-styles-fan-fiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 37. Siedemnastoletnia Charlie Carver po śmierci rodziców przeprowadza się do małego miasteczka w stanie Virginia, gdzie zamieszkuje jej jedyna prawna opiekunka. Ravenwood wydaje się być aż nadto zwyczajną wsią; wśród mieszkańców nikt nigdy nie jest anonimowy, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Mieścina słynie ze swoich trzynastu kościołów oraz wyjątkowo wierzącej populacji. Pierwszego dnia w nowej szkole Charlie nie spodziewa się niczego nadzwyczajnego; nie w dziurze zabitej dechami, jaką jest Ravenwood. Kiedy jednak na jednej z lekcji napotyka na pewnego człowieka, jej zdanie natychmiastowo się zmienia. W miasteczku zaczynają dziać się dziwne rzeczy, niewyjaśnione morderstwa, ataki zwierząt. Nastolatka kierowana ciekawością postanawia odkryć sekrety mieściny, jednakże nie wie, w jakie kłopoty się pakuje…

  Od autorki: Ostrzegam, że jest to fantastyka. Wiem, że niektórzy nie trawią tego rodzaju literatury, więc z góry uprzedzam.

  Link: http://theminutestomidnightstory.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam i proszę o szczery komentarz.

  OdpowiedzUsuń
 38. Hej, chciałam zaprosić Cię na bloga
  http://who-can-say-where-the-road-goes.blogspot.com/
  Jest to opowieść o pewnej zagubionej dziewczynie, która szuka sensu życia.
  Czy go odnajdzie, albo kto pomoże jej w poszukiwaniach dowiesz się zaglądając tam :)
  Pozdrawiam i liczę, że po przeczytaniu skomentujesz :),
  Autorka

  OdpowiedzUsuń
 39. Zapraszam na http://milosna-brama.blogspot.com
  Historia o dziewczynie, która jest świadkiem - przymusowym - morderstwa swoich
  rodziców. Zostaje ona oddana pod opiekę kuzynki swojej matki, która jest matką
  sławnego syna. W trakcie pobytu u nich postanawia otworzyć się na ludzi. Czy
  przyniesie to jakieś korzyści, a może odwrotnie?

  OdpowiedzUsuń
 40. chciałabym cię zaprosić do mnie :) prowadzę Prophecy of Alamer, stronka z rozdziałami mojego opowiadania fantasy ;)
  Tu masz link : http://elfiahistoria.blogspot.com
  A oto krótki opis, który mam nadzieje zachęci cię do wejścia i zostawieniu po sobie śladu w postaci komentarza ;)

  Rodzeństwo Wileńskich postanawia opłynąć całą kulę ziemską. Wszystko idzie po ich myśli, lecz pewnego dnia podczas potężnego sztormu ocierają się o śmierć. Ich statek zostaje zatopiony, a los wydaje się być przesądzony, gdy nagle z odsieczą przybywa im grupa nieznajomych z tajemniczym chłopakiem na czele. Wybawiciel okazuję się być następcą elfickiego tronu i zabiera Wiktorię i Eryka do swojego królestwa - mitycznej wyspy Karaniry, będącej częścią Archipelagu Księżycowego, miejsca, gdzie zwykli ludzie mają mają wstępu. Rodzeństwo początkowo nie wierzyć w historię księcia, lecz wkrótce przekonują się o jej prawdziwości. Cedric zabiera ich do pałacu Alamer, gdzie Wileńscy poznają jego siostrę Nimfadorę i Falena, znienawidzonego brata, który zrobiłby wszystko, aby po śmierci ojca objąć władzę w królestwie, choćby za cenę życia Cedrica. Księżniczka w krótkim czasie staje się najlepszą przyjaciółką Wiktorii i zakochuje się z wzajemnością w Eryku. Niestety na drodze ich miłości stoją zobowiązania dziewczyny wobec lorda Rebio II, z którym zaaranżowano jej przyszłe małżeństwo. Niebawem Wileńscy dowiadują się, że Karainra nie jest spokojną, bajeczną krainą, za jaką wzięli ją na początku, lecz pogrążanym w wielowiekowej, krwawej wojnie państwem. Cedric mówi ukochanej Wiktorii, że trafili w samo centrum walki o dominację, toczonej między nimi a Zdrajcami, wyklętymi elfami dążącymi do wprowadzenia tyrani. Wiktoria jest w szoki, kiedy przez przypadek dowiaduje się, że starszy brat Cedrica, Falen również jest jednym z nich, ale nie może nikomu powiedzieć z obawy o życie jej i jej bliskich.
  Przybycie rodzeństwa na wyspę nie jest przypadkowe, w jak wielkim szoku będą, kiedy odkryją pradawną przepowiednie, zapowiadającą ich pojawienie się w celu zakończenia rozlewu krwi niewinnych? Czy uda im się dopełnić swojego przeznaczenia? Jaka jest szansa, iż miłość Nimfadory i Eryka przekona króla do odwołania zaplanowanego przed laty ślubu?
  przepraszam za spam i pozdrawiam, miranda ^^^

  OdpowiedzUsuń
 41. MARCEL - NIEŚMIAŁY CHŁOPAK W OKULARACH, KTÓRY NIE JEST ZBYT LUBIANY W SWOJEJ SZKOLE. WYŚMIEWANY, KOMPROMITOWANY NA OCZACH WSZYSTKICH. SKRYWA TAJEMNICĘ. JEGO PRZESZŁOŚĆ JEST JEDNYM, BOLESNYM WSPOMNIENIEM.
  LIBBY - NAJPOPULARNIEJSZA DZIEWCZYNA W SZKOLE. NALEŻY DO ELITY. MA WSZYSTKO. PIENIĄDZE, UBRANIA, POPULARNOŚĆ. JEDNAK BRAKUJE JEJ NAJWAŻNIEJSZEGO, PRZEZ CO TAMTE RZECZY TRACĄ SENS. JEJ RODZICE, ZAPRACOWANI LUDZIE, MAŁO CO SPĘDZAJĄ CZAS W DOMU. WAŻNIEJSZA JEST PRACA.
  OBOJE SĄ W JAKIMŚ SENSIE NIESZCZĘŚLIWI. CZY ZMIENI COŚ SŁONECZNA HISZPANIA? POZNAJĄ TAM PRAWDZIWYCH PRZYJACIÓŁ I DOWIEDZĄ SIĘ O SOBIE WIĘCEJ, NIŻ KIEDYKOLWIEK MÓWIŁY PLOTKI.

  CHCESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ WIĘCEJ O NIEZWYKŁEJ PRZYGODZIE LIBBY I MARCELA?
  LINK: http://libby-and-marcel-fanfiction.blogspot.com

  FANFICTION JEST O MARCELU Z BEST SONG EVER JAKBY CO, WIĘC JEŻELI NIE CZYTAŁAŚ JESZCZE TAKIEGO BLOGA LUB MIAŁAŚ Z CZYMŚ TAKIM STYCZNOŚĆ I CI SIĘ SPODOBAŁO, ŚMIAŁO WPADAJ!! MILE WIDZIANE OPINIE W POSTACI KOMENTARZA C:

  OdpowiedzUsuń
 42. [spam]

  Shae była zwykłą nastolatką. Chodziła do szkoły, imprezowała, raniła chłopięce serca. Do czasu...
  Dwa lata wcześniej jej ojciec, policjant, zamknął w więzieniu osiemnastoletniego Zayna Malika. Kiedy w końcu opuścił malutką celę, w jego głowie znajdował się plan doskonały. Plan zemsty. Zayn wiedział, że czułym punktem policjanta Richarda będzie jego młoda córka. Z pomocą swojego zaufanego przyjaciela, Liama Payne`a, porwał młodą Shaę, nie do końca wiedząc ile będzie ją więził. Na pannę Rosen czekać będzie wiele, niekoniecznie miłych, atrakcji ze strony Malika. Z początku czuła do niego nienawiść, jednak potem... Właśnie, co potem? Dowiesz się tego, czytając:
  http://dark-ignorance.blogspot.com/

  ~ C. M.

  OdpowiedzUsuń
 43. Mam nadzieję, że chociaż troszkę Cię zainteresuję. :)
  Zayn Malik - osoba, która ma na sumieniu nie jedno morderstwo; jest podejrzewana o wiele kradzieży, jdnak nikt nie ma na to dowodu. Jeden z agentów podejmuje się tego wyzwania... Chce raz na zawsze schwytać Malika i zamknąć tą sprawę. Ale nie jest łatwo. Zayn jest profesjonalistą; jest dobry w tym, co robi. W celu schwytania, Steve postanawia wykorzystać swoją córkę. Faith da sobie z tym radę? Czy to nie jest zbyt niebezpieczne?
  http://zatancz-z-morderca.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. On - utalentowany, ma słabość do pewnej dziewczyny i erotycznych zabaw
  Ona - artystyczna dusza, zadurzona i skłonna do największego poświęcenia

  http://secret-place-heartbreaker.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 45. Dwa Anioły.
  Anioł Światła & Anioł Ciemności.
  Razem naprzeciwko siebie.
  Jeden i drugi bardzo potężny.
  Jeden z mocą miłosną, drugi z ciemnością
  A ja?
  Jestem pomiędzy nimi i...
  kocham ich obu.


  ~~*~~


  Zapraszam na: Dark Angel


  Zwiastun

  OdpowiedzUsuń
 46. Zawsze udawało jej się przezwyciężyć swoje słabości, ale zazwyczaj ponosiła klęski w sprawach ważnych. Roztaczała wokół aurę kobiety niezależnej, choć rozpaczliwie potrzebowała kogoś obok siebie. Była w różnych miejscach, ale noce zazwyczaj spędzała samotnie na rozmyślaniu. Traciła większość swojej energii, usiłując być zawsze na miarę takiego obrazu siebie, jaki sama stworzyła. Z tego właśnie powodu nie miała już dość siły, by być sobą - dziewczyną, która tak jak wszyscy ludzie na świecie, potrzebowała do szczęścia miłości. Jednak bała się bliskości ludzi, ponieważ oni reagowali w sposób nieprzewidywalny, chowali się za murami obronnymi i jak ona okazywali obojętność wobec wszystkiego. Co się stanie, gdy pojawi się ktoś bardziej otwarty na życie? Czy na twarzy dziewczyny znów pojawi się prawdziwy uśmiech? Czy wreszcie zazna co to prawdziwa miłość?

  Serdecznie zapraszam na
  http://our-destiny-is-not-written-for-us.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 47. ZAYN - TO NIETYPOWA OSOBA. NA PEWNO NIE NALEŻY DO GRZECZNYCH CHŁOPCÓW. WYRÓŻNIA SIĘ WOKÓŁ ZWYKŁYCH UCZNIÓW. JEGO SKÓRĘ ZDOBIĄ TATUAŻE, NIE BYLE JAKIE TATUAŻE. Z KAŻDYM Z NICH JEST ZWIĄZANA JAKAŚ HISTORIA.
  ZOSTAŁ WYRZUCONY ZE STAREJ SZKOŁY ZA ZŁE ZACHOWANIE. TERAZ - PRZYBYŁ DO NOWEJ PLACÓWKI. POMIMO JEGO DZIAR I KOLCZYKU W USTACH, JUŻ PIERWSZEGO DNIA ROBI FURORĘ WOKÓŁ PŁCI PIĘKNEJ. PRZYSTOJNY MULAT, KTÓRY NIE WIE CZEGO CHCE. ŻYJE CHWILĄ, A NAJWAŻNIEJSZA RZECZ JAKA DZIEJE SIĘ TERAZ W JEGO ŻYCIU, TO NIELEGALNE WYŚCIGI I BOKS.
  MOLLY - DZIEWCZYNA, KTÓRA ZAWSZE MIAŁA POD GÓRKĘ. W PRZESZŁOŚCI POSIADAŁA ODDANYCH PRZYJACIÓŁ. WIERZYŁA, ŻE NIE ZOSTAWIĄ JEJ, NAWET GDYBY STAŁA SIĘ NAJGORSZA RZECZ W JEJ ŻYCIU. JAKŻE SIĘ MYLIŁA.
  STAŁO SIĘ COŚ NIEPRAWDOPODOBNEGO. TATA MOLLY ZAMKNĄŁ OJCA APRIL (NAJLEPSZEJ PRZYJACIÓŁKI MOLLY) ZA KRATKI. JEGO OSZUSTWA BANKOWE NIE MOGŁY PRZEJŚĆ PŁAZEM. WSZYTKO I WSZYSCY SIĘ OD NIEJ ODWRÓCILI. PRZYJACIELE, ZNAJOMI I CAŁA SZKOŁA.
  TAK POWRACAMY DO TERAŹNIEJSZOŚCI, GDZIE MOLLY JEST WYŚMIEWANA, DRĘCZONA I ULEGA NIEUSTANNYM ŻARTOM. PRZEZ TO WSZYSTKO CHCIAŁA POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO. BYŁA JUŻ BLISKO KOŃCA, KIEDY NAKRYŁA JĄ RODZINA. WYSŁALI JĄ NA MIESIĄC DO SZPITALA PSYCHIATRYCZNEGO, GDZIE WYLECZONO JĄ Z MYŚLI O ŚMIERCI.
  TYCH DWOJE COŚ POŁĄCZY. COŚ MAGICZNEGO. JEDNAK NAJPIERW BĘDĄ MUSIELI PRZEJŚĆ DŁUGĄ DROGĘ DO CAŁKOWITEGO SZCZĘŚCIA. NA ICH TRASIE STANĄ LUDZIE, KTÓRZY ZA WSZELKĄ CENĘ BĘDĄ CHCIELI WSZYSTKO POPSUĆ.
  FANFICTION OPOWIADA O BEZGRANICZNEJ MIŁOŚCI, PRZEPLATANEJ NIEPRAWDOPODOBNYMI ZDARZENIAMI I O SILE PRZYJAŹNI JAKĄ MOGĄ DAĆ NOWI PRZYJACIELE :)

  ZAPRASZAM!!
  LINK: http://zaynmalik-bb-fanfiction.blogspot.com/
  ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=SKszMWGofPQ

  MAM NADZIEJĘ, ŻE MOJA HISTORIA NIE BĘDZIE DLA CIEBIE JEDNĄ Z TYCH, GDZIE CHŁOPAK Z 1D JEST BAD BOY'EM ITD. HEH.
  HOPE YOU LIKE IT X

  DZIĘKUJĘ, JEŻELI TU DOTRWAŁAŚ/EŚ <3

  OdpowiedzUsuń
 48. http://myiwynazawsze.blogspot.com/
  Prolog już się pisze :D

  OdpowiedzUsuń
 49. Nie wiem, co zrobić, żeby choć trochę Cię zainteresować. Nie jestem jakąś profesjonalną pisarką, ale kocham pisać i sprawia mi to radość. Czytelnicy dodają mi motywacji, chęci do dalszego pisania i pewnie dlatego tak bardzo chcę ich zdobyć.

  Nikt nigdy nie mówił, że będzie łatwo. Nie. Przecież właśnie o to chodzi... Żeby dążyć do swoich celów, bez względu na to, co stanie na drodze. Prawda? Zayn Malik jest profesjonalistą. Zabił? Nie jedną osobę. Ale równocześnie jest tak seksowny, pociągający i czarujący, że żadna kobieta nie potrafi przejść obok niego obojętnie. I właśnie w tym momencie ich drogi się krzyżują... Faith staje się kolejną ofiarą Zayn'a. A on jej. Możliwe? Jasne. Tylko... Co będzie dalej?
  http://zatancz-z-morderca.blogspot.com/

  Mam nadzieję, że wpadniesz i ocenisz.
  Pozdrawiam x

  OdpowiedzUsuń
 50. Zapraszam do zgłoszenia swojego bloga do Katalogu Opowiadań O Celebrytach :)
  [http://katalog-opowiadan-o-celebrytach.blogspot.com/]
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 51. Wesoły i odnoszący sukcesy Niall poznaje przypadkowo tajemniczą Demi. Jego wielkie serce i chęć niesienia pomocy światu sprawia, że pragnie pomóc nowo poznanej dziewczynie. Demi to nastolatka z czarną i mroczną przeszłością, o której nie wie świat. Co stanie się kiedy jej sekrety wyjdął na jaw za sprawą jednego zdjęcia?

  Zapraszam do przeczytania ich historii:

  http://niallanddemi.blogspot.com

  xoxo
  Amy

  OdpowiedzUsuń
 52. Chłopak położył ręce na mojej tali, przyciągając mnie do siebie. Kiedy nasze klatki piersiowe się dotknęły, jego ręce zjechały w dół, na mój tyłek. Ścisnął go i włożył ręce do tylnych kieszeni, jakby w poszukiwaniu czegoś, a ja? Ja stałam jak sparaliżowana, nie mogąc wydobyć z siebie żadnego słowa. Przybliżył głowę do mojego ucha.
  - Do zobaczenia - szepnął uwodzicielsko, po czym wsiadł do auta i odjechał, jak gdyby nigdy nic.

  Serdecznie zapraszam ;)
  http://no-i-cant-go-back-to-the-way-it-was.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 53. Lucy Benson - 18-letnia dziewczyna, która dostaje wszystko czego zapragnie oprócz miłości swoich wiecznie zapracowanych rodziców. Poznaje niebezpiecznego, aroganckiego chłopaka z którym zaczyna się zaprzyjaźniać. Po pewnym czasie wyprowadza się z domu razem ze swoją przyjaciółką Ashley. Jej przygoda dopiero wtedy się zaczyna.

  http://shadow-dark-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 54. Harry – to osoba bardzo zaskakująca i tajemnicza. Jego skórę zdobią przeróżne tatuaże, które przyciągają dużo dziewczyn, ale nikt nie zna ich znaczenia. Nie wydaje się być taki jak inni chłopcy. „Gdybyś przeżyła to co ja zmieniłabyś zdanie o mnie, bo gdy leżysz kompletnie sam na dnie czasami trudno się podnieść.
  Lucy – to dziewczyna pochodząca z zamożnej rodziny. Należała do wyższej elity i nigdy nie zniżała się do poziomów większości uczniów w JEJ szkole. Jej jedyną przyjaciółką i osobą, która ją wspierała byłą Ashley. Rodzice Lu nie kochali jej, a przynajmniej tak to sobie tłumaczyła. Na pierwszy rzut oka nawet nie zwróciła uwagi na nowego ucznia.
  Zachęcenie do przeczytania mojego Fanfiction wydaje się być banalne i myślicie, ze od razu możecie domyślić się do będzie dalej. Otóż zaskoczę was. Nie. Jeśli „Shadow” nie przypomina ci niczego, co do tej pory czytałeś, to dlatego, że tak właśnie jest.
  FF opowiada o bezgranicznej przyjaźni pomiędzy dwoma dziewczynami i chłopku, który namiesza im w głowie. Nieprawdopodobne zdarzenia, które mogą się im przydarzyć całkowicie zmienią ich życie. Ale czy na lepsze?
  ~Tak jak ty jesteś moja, ja jestem twój, bo gdy na ciebie patrzę widzę anioła.

  http://shadow-dark-ff.blogspot.com/

  DZIĘKI ŻE WYTRWAŁEŚ AŻ DO KOŃCA.

  OdpowiedzUsuń
 55. Zayn - to nietypowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.

  ZAPRASZAM: http://zaynmalik-bb-fanfiction.blogspot.com/
  ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=SKszMWGofPQ

  Jeżeli uważasz, że to opowiadanie jest jak setki innych, wejdź i się przekonaj, że ma głębsze przesłanie oraz porusza ważne problemy + nie jest do końca realne, raczej związane z fantastyką :)

  OdpowiedzUsuń
 56. http://for-richer-or-poorer-tlumaczenie.blogspot.com/

  Po tym, jak jej tata stracił pracę wysoko-płatnego prawnika, rodzina Saige jest zmuszona przenieść się z ich wygodnego, wysokiej klasy życia w Nowym Jorku, do jednej z najgroźniejszych dzielnic, Bronx.

  Po przybyciu, Saige była już niemile powitana przez ludzi w szkole, na ulicy, a nawet w jej własnym domu. Kiedy wpada na lokalnego gangstera, Justina Biebera, nie ma pojęcia, że zarówno jej życie, jak i jego całkowicie się zmienią.

  OdpowiedzUsuń
 57. Hej. Chciałabym cię serdecznie zaprosić na mojego nowego bloga.

  W Sydney tajemnicza postać ratuje samobójców od śmierci. Przez miejscowe media zostaje nazwana ''Łowcą Samobójców'' i staje się główny tematem wszystkich rozmów.
  Dziennikarka śledcza, Elif Sulivan zostaje wysłana na zupełnie inny kontynent, aby odkryć kto tak naprawdę jest tą chodzącą zagadką. Okazuje się jednak, że nic nie jest takie proste jakie mogłoby się wydawać, a tajemnicze listy, które nadsyłane są od nieznanego adresata to dopiero początek.

  ''-Widzisz te gwiazdy?
  -Ponoć, gdy spada jedna z nich, ktoś na świecie popełnia samobójstwo. Ja nie chce, żebyś ty była kolejna spadającą gwiazdą.''
  Opowiadanie na :
  http://www.wattpad.com/story/30931800
  http://lowca-samobojcow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń