sobota, 1 grudnia 2012

Bohaterowie ♥


Zayn Malik.
Przebojowy imprezowicz chowa w sobie drugą stronę medalu. Potrafi słuchać, doradzić, wesprzeć. Godny zaufania 20-letni brunet prócz atrakcyjnego wyglądu posiada wrażliwą duszę. nie wstydzi się łez, przyznaje się, czego się boi. Jednak nie potrafi rozmawiać o swoich problemach, co często prowadzi do kłopotów..Harry Styles.

Najmłodszy spośród swoich przyjaciół. Czule nazywany przez wszystkich 'loczkiem'.
Zielonooki ma wielkie serce, zawsze pragnie szczęścia wszystkich wokół.
Najwięcej uczucia okazuje Louisowi, ale nie zaniedbuje reszty. Wie, jak ma wzbudzić respekt starszych kolegów. W obliczu problemów nie pokazuje paniki, stara się zachować trzeźwy umysł. 


Louis Tomlinson.
Najstarszy wiekiem. Pomimo to zachowuje się jak kompletny dzieciak.
Wrażliwy, otwarty szatyn nie lubi się nudzić.
Najsilniej przywiązany do Harrego. Zawsze poprawia wszystkim humor swoimi żartami, ale gdy ma jakieś problemy, przychodzi do przyjaciół i szuka w nich pomocy. Do niego po poradę przychodzą wszyscy, szybko wzbudza zaufanie. Jego motto to "śmiech to zdrowie", więc sam cieszy mordkę do wszystkiego co się porusza, jak i natury nieożywionej.


Niall Horan.
Nieśmiały blondyn o błękitnych tęczówkach. Pomimo talentu, jaki posiada, wciąż twierdzi, że jest coś, nad czym powinien popracować. Otwarcie wyznaje, co go trapi, cieszy się każdym dniem. Nienawidzi, gdy ktoś w jego otoczeniu ma problemy, które dusi w sobie. Przyjacielski, wierny, wiecznie uśmiechnięty. taki właśnie jest Nialler.

Liam Payne.
Ewidentnie najdojrzalszy z całej piątki. Zna swoją wartość i nie pozwala obrażać siebie i swoich bliskich. Zawsze pomaga w trudnych sytuacjach. Z natury pogodny charakter, ale jeśli coś wyprowadzi go z równowagi, pokazuje na co go stać. Od 3 lat w szczęśliwym związku z Danielle Payzer.

Razem Tworzą zespół One Direction, cieszący się ogromną popularnością.
 
Danielle.
Tancerka o wielkim talencie. Wesoła, serdeczna szatynka o kręconych włosach. jest damską wersją Liama, a jednak wprowadza w ich wspólne życie odrobinę spontaniczności.
Od 3 lat zakochana w swoim chłopaku, Liamie.


 Nicole Edwards.
Buntownicza 18-latka o przyciągającej uwagę aurze. Od dziecka marzy o karierze projektantki. Jej dzieciństwo nie należało do usłanych różami, co spowodowało twardość charakteru. Jej złośliwość i częsty sarkazm jest tylko reakcją obronną. Trudno zdobyć jej zaufanie, ale gdy już się uda, okazuje się być wartościową osobą. Jest spontaniczna, nie lubi się nudzić. Mimo wszystkich przeszkód, jakie ją spotkały, robi wszystko, by osiągnąć zamierzony cel. 


Bohaterowie pokażą nam, jak dosłowne jest powiedzenie
"Od nienawiści do miłości dzieli nas tylko jeden krok"
Nikt natomiast nie powiedział, że cała historia będzie jak z filmu.
Czeka nas pełno podniosłych sytuacji, chwil zwątpienia, bólu, płaczu, śmiechu..

Co się stanie, gdy połączą się dwa wybuchowe, impulsywne, spragnione miłości serca..?
 


1 komentarz: